Μοντέλο:ZNJ-103
Χαρακτηριστικά:
1. Εφαρμόζει ενσωματωμένο κύκλωμα μετρητή τάσης αντίστασης, το οποίο είναι ακριβές, σταθερό και με μεγάλο εύρος μέτρησης.
2. Στατική μέτρηση μεσαίας χωρητικότητας, εύκολη στην εγκατάσταση.
3. Το ένα άκρο με κλειδί (ή εξωτερικό τετράγωνο κλειδί) σύνδεση, το άλλο άκρο με φλαντζωτή σύνδεση.
Εφαρμογή:
Διάσταση: mm
![]()
Προδιαγραφή:
| Παράμετροι | Προδιαγραφή |
| Χωρητικότητα | 0~20,50,100,200,300,500,1000Nm |
| Ονομαστική έξοδος | 1.5+10% mV/V |
| Ισορροπία μηδέν | ±1%FS |
| Μη γραμμικότητα | +0.1-0.3%FS |
| Υστέρηση | ±0.05%F.S |
| Επαναληψιμότητα | 0.05%F.S |
| Ερπυσμός | 0.03%F.S/30min |
| Επίδραση θερμοκρασίας στην έξοδο | 0.03%F.S/10℃ |
| Επίδραση θερμοκρασίας στο μηδέν | 0.03%FS/10℃ |
| Αντίσταση εισόδου | 350/750±10Ω |
| Αντίσταση εξόδου | 350/700±50Ω |
| Συχνότητα απόκρισης | 100μS |
| Μόνωση | ≥5000MΩ/100V |
| Συνιστώμενη διέγερση | 10V(DC) |
| Εύρος αντισταθμισμένης θερμοκρασίας | -10 ~ 60℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20 ~ 65℃ |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 150%F.S |
| Τελική υπερφόρτωση | 200%F.S |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5.2 x 3 m |
| Κωδικός χρώματος καλωδίου | Είσοδος Κόκκινο (+), Μαύρο (-) Έξοδος Πράσινο (+), λευκό (-) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι/Κράμα χάλυβα |