| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
|---|---|
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | Κύκλος φορτίου, αισθητήρας ζύγισης μετρητή πίεσης, αισθητήρας πίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Εφαρμογή | Σταθμός διοδίων |
| μέγεθος | 12 ίντσες |
| Εφαρμογή | Σταθμός διοδίων |
|---|---|
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Δυνατότητα βάρους | 500 κιλά |
| Κλιμάκωση | Τυποποιημένο από το εργοστάσιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2.000 τεμ ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ικανότητας | 10-15T |
|---|---|
| Ακρίβεια | 2-5% |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Θεωρία | μετρητής πίεσης |
| Ταχύτητα δοκιμής | 0-60km/h |