| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προσωπική κλίμακα |
| Σήμα παραγωγής | 1mv/v |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | κύτταρο φορτίων διαμετρημάτων πίεσης |
| ικανότητα | 40kg, 50kg |
| Παραγωγή | 1mv |
|---|---|
| Χρήση | Συσκευή ζύγισης, ιατρική συσκευή, ζυγαριά κουζίνας, ζυγαριά κοσμημάτων |
| Θεωρία | Κυψέλη φόρτισης μετρητή καταπόνησης |
| Όνομα προϊόντος | Micro Load Cell |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντων | Τελειωμένο διπλάσιο κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| ικανότητα | 50klb-150kb |
| Υλικό | Κατασκευή χάλυβα κραμάτων, νικέλινη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά συσκευασία |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων, νικέλινος |
| Πλεονέκτημα | λάδι-απόδειξη, αδιάβροχος και αντιδιαβρωτικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Όνομα Προϊόντος | Κύτταρο φορτίων τύπων του S |
|---|---|
| Ικανότητας | 1T-20T |
| Σήμα παραγωγής | 3mV |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κύτταρο φορτίων μορφής Ζ, αντι υπερφόρτωση |
| Ακρίβεια | C2 |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | χαμηλή ικανότητα |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| ικανότητα | 10-50kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 500 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Δύο κυψέλες φόρτωσης δέσμης κοπής |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα, νικελωμένο |
| Πλεονέκτημα | αδιάβροχο, αδιάβροχο και αντιβροχίο |
| Ειδικότητα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Δυναμικότητα | 500kg, 1t, 2t |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τάγμα |
| ανατριχιάζω | ± 0,05% πλήρης κλίμακας |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | S - ακτίνα |
| Χρήση | Κλίμακα γερανών |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Ακρίβεια | γ3 |