| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Προστασία | Αδιάβροχο IP66 |
| Αριθμό μοντέλου | CL-07 |
| ικανότητα | 0.5-200kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| σύνθετη αντίσταση εισαγωγής | 350-700Ω |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Αντίσταση εισόδου | 350-700Ω |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προσωπική κλίμακα |
| Σήμα παραγωγής | 1mv/v |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | κύτταρο φορτίων διαμετρημάτων πίεσης |
| ικανότητα | 40kg, 50kg |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σύνδεση | M4/M3 Τρύπα με τρύπα |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων ή χάλυβας κραμάτων |
| Μήκος καλωδίων | 220660mm |
| Σειρά θερμοκρασίας | -20~+55℃ |
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| ικανότητα | 100-3000g |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 300 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |