| Εφαρμογή | Σταθμός διοδίων |
|---|---|
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Δυνατότητα βάρους | 500 κιλά |
| Κλιμάκωση | Τυποποιημένο από το εργοστάσιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Ικανότητας | 10-30T |
| Μέγεθος | 3.2x0.9 μετρητές |
| τύπος κυττάρων φορτίων | Κύτταρο φορτίων στηλών, πιστοποιητικό OIML |
| δείκτης βάρους | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, LCD |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| τύπος κυττάρων φορτίων | ενιαίος τύπος σημείου |
|---|---|
| Ικανότητας | 3-80kg |
| Ακρίβεια | γ3 |
| ευαισθησία | 1mv ή 2mv |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητας | 10t-20t |
| Θεωρία | Κιβωτοειδής κυψέλη |
| Ακρίβεια | 1%-5% |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Δυναμικότητα | 10T-100T |
|---|---|
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
| Εφαρμογή | Ζύγισμα Βιομηχανική μέτρηση δυνάμεων τάσης και συμπίεσης |
| Σχήμα | ΚΛ-03 |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητας | 100-1000kg |
| Ακρίβεια | C2 το /C3 |
| Μήκος καλωδίου | 2-5 μέτρα |
| εφαρμογή | Ζυγαριά |
| Ακρίβεια | γ3 |
|---|---|
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
| Στυλ | Μίλησε τον τύπο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια, λάδι-απόδειξη, αδιάβροχο IP66 |
| Χρήση | Κλίμακα φορτηγών, ζυγίζοντας συσκευή |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σήμα παραγωγής | 2mV/V |
| τύπος κυττάρων φορτίων | παράλληλο κύτταρο φορτίων ακτίνων |
| Ακρίβεια | γ3 |
| Μήκος καλωδίου | 2-5 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | ζύγιση εργαστηρίου |
|---|---|
| Σχήμα | TCB-02 |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο, Βιομηχανία, Εκπαίδευση, Λιανική πώληση, Τροφίμων, Κοσμήματα και ειδικές αγορές |
| Σχεδιασμός | Εικονική οθόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,1% |