| Output Signal | 1mv,1,5mv |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Static Precision | 0.1~0.5%F.S. |
| Division | 5kg |
| Ικανότητας | 10-20T |
|---|---|
| Εμφάνιση | LCD |
| Προστασία νερού | IP65 |
| εφαρμογή | Ζύγισμα φορτηγών |
| Τμήμα | 5 KG |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 20.000 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο | TS-07 |
| διαίρεση | 5 κιλά |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Μέγεθος μαξιλαριών | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39 χλστ |
| Δομή | Κλίμακα φορτηγού γέφυρας από χάλυβα U-beam |
|---|---|
| καλώδιο σημάτων | 30 μέτρα |
| Αστικός τύπος εργασίας | Ρηχό ίδρυμα |
| Εμφάνιση | LED |
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Πακέτο | LCL |
|---|---|
| Διάρκεια | Οργανωτής κατασκευής |
| Επιφάνεια | Ελεγκτής το /smooth |
| Πλάκα | ομαλός ελεγκτής |
| Δομή | Κλίμακα φορτηγού γέφυρας από χάλυβα U-beam |
| Εφαρμογή | Σταθμός διοδίων |
|---|---|
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
| Δυνατότητα βάρους | 500 κιλά |
| Κλιμάκωση | Τυποποιημένο από το εργοστάσιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κλιμάκωση | Τυποποιημένο από το εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Σταθμός διοδίων |
| Μέγεθος | 12 ίντσες |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Thickness | 10mm |
|---|---|
| Weighing Mode | Static/Dynamic |
| Suitable For | Weighing For Trucks And Vehicles |
| Package | LCL |
| Signal Cable | 30m |
| Thickness | 10mm |
|---|---|
| Weighing Mode | Static/Dynamic |
| Suitable For | Weighing For Trucks And Vehicles |
| Package | LCL |
| Signal Cable | 30m |
| Μονάδες μέτρησης | Χιλιοστά/χιλιόμετρα |
|---|---|
| Κλιμάκωση | Τυποποιημένο από το εργοστάσιο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Η διάρκεια ζωής του εξοπλισμού | MTBF≥20.000h |
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |