| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Αντίσταση εισόδου | 350-700Ω |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Τύπος | Συσκευές |
|---|---|
| Προστασία | Διάκριση IP68 |
| Εφαρμογή | Κελίδα φόρτωσης |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Εύρος μέτρησης | 1 τόνος έως 20 τόνοι |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σύνδεση | M4/M3 Τρύπα με τρύπα |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τάγμα |
| ανατριχιάζω | ± 0,05% πλήρης κλίμακας |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |