| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων τύπων σφαιρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζυγίστε τη γέφυρα, κλίμακα φορτηγών |
| ικανότητα | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Πρότυπο | DB-01 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα Προϊόντος | Κύτταρο φορτίων τύπων του S |
|---|---|
| Ικανότητας | 1T-20T |
| Σήμα παραγωγής | 3mV |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κύτταρο φορτίων μορφής Ζ, αντι υπερφόρτωση |
| Ακρίβεια | C2 |
| Όνομα προϊόντων | το διπλάσιο τελείωσε το κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| ικανότητα | 25klb-100kb |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Εφαρμογή | Ζυγίστε τη γέφυρα, κλίμακα φορτηγών, ζύγισμα σιδηροδρόμων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά συσκευασίες, 5 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| ικανότητα | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων τύπων κουμπιών |
|---|---|
| Προστασία | Αδιάβροχο IP66 |
| Αριθμό μοντέλου | CL-04 |
| ικανότητα | 100KG-30,000KG |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Προστασία | Αδιάβροχο IP66 |
| Αριθμό μοντέλου | CL-07 |
| ικανότητα | 0.5-200kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων ύφους του S |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίμακες γερανών, ζυγίζοντας μηχανή |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Προστασία | IP68, |
| Ακρίβεια | C3 |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| ικανότητα | 1-20kg |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | Τύπος του S |
| Μήκος καλωδίων | 1-5 μέτρα |
| Σήμα παραγωγής | 1.5±0.05 mV/V |
| Σχήμα | SPA-01 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Συνιστώμενη διέγερση | 10V |
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |