| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| μήκος καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αισθησία | 2.0±0.2 mV/V |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Προσαρμοσμένο | αποδεκτό |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Προδιαγραφές καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Τεμπ | 20-60°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Προδιαγραφές καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Θερμ | 20-60°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Θερμός | -20-60 ° C |
| Τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5.5 |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Προσαρμοσμένο | αποδεκτό |
| Υπερασπίστε το βαθμό | IP67 |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1T-70T |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Μοντέλο | PR-01 |
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |