| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ύφος | Παράλληλος τύπος ακτίνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 300 PC ΑΝΆ CTN |
| Ακρίβεια | γ3 |
|---|---|
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
| Στυλ | Μίλησε τον τύπο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια, λάδι-απόδειξη, αδιάβροχο IP66 |
| Χρήση | Κλίμακα φορτηγών, ζυγίζοντας συσκευή |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| ικανότητα | 100-3000g |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 300 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα Προϊόντος | Κιβώτιο συνδέσεων κυττάρων φορτίων |
|---|---|
| μοντέλο | JP-02 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 5 τρύπες, 4 chennals |
| Σχεδιασμός | Εύκολο μοντάρισμα και σταθερότερος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ύφος | Παράλληλος τύπος ακτίνων |
| ικανότητα | 3kg, 5kg, 10kg |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| τύπος κυττάρων φορτίων | ενιαίος τύπος σημείου |
|---|---|
| Ικανότητας | 3-80kg |
| Ακρίβεια | γ3 |
| ευαισθησία | 1mv ή 2mv |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |