| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Προστασία νερού | IP66 |
| Όνομα Προϊόντος | Κιβώτιο συνδέσεων κυττάρων φορτίων |
| μοντέλο | JP-02 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 10 Υπολογιστές ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρονικό κύτταρο φορτίων κλίμακας |
|---|---|
| Ικανότητας | 100Klb |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Η κατασκευή χάλυβα κραμάτων, που ενώνεται στενά ερμητικώς, στεγανοποιεί |
| εφαρμογή | Η κλίμακα φορτηγών, ζυγίζει τη γέφυρα |
| Χρόνος παράδοσης | 25-30 ημέρες |
| Όνομα Προϊόντος | Εξαρτήματα κυττάρων φορτίων |
|---|---|
| μοντέλο | JP-01 |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη δομή κοχυλιών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 μονάδα ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| σύνθετη αντίσταση εισαγωγής | 650/350±5Ω |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
|---|---|
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| εξόδου | 2 mV/V |
| Τεμπ | 20-60°C |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Διάρκεια καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| Σχήμα | SPA-01 |
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5 |
|---|---|
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Σχήμα | SPA-05 |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| Διάρκεια καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |