| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων μετρητών πίεσης |
|---|---|
| Ικανότητα | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Κατηγορία ακρίβειας | C3 |
| Ακριβότητα | 0,02% |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Αντίσταση παραγωγής | 700Ω±5Ω |
| Υστερέση | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Εκτιμημένη σειρά θερμοκρασίας | -10~+60 ℃ |
|---|---|
| Αισθησία | 2.0±0.05mV/V |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Αντίσταση παραγωγής | 700Ω±5Ω |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Αντίσταση εισόδου | 350-700Ω |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| σύνθετη αντίσταση εισαγωγής | 350-700Ω |
| Τύπος | Συσκευές |
|---|---|
| Προστασία | Διάκριση IP68 |
| Εφαρμογή | Κελίδα φόρτωσης |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Εύρος μέτρησης | 1 τόνος έως 20 τόνοι |
| Αισθησία | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Σειρά Measring | 100 kg-10 τόνων |
| Ακριβότητα | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων/ανοξείδωτο |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σύνδεση | M4/M3 Τρύπα με τρύπα |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Αποδόσεις | 1mV |
|---|---|
| Χρήση | Οργάνωση ζύγισης |
| Θεωρία | Κύτταρο φορτίων μετρητών πίεσης |
| Ονομασία προϊόντος | Μικροκύτταρο φορτίου |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων υψηλής ικανότητας |
|---|---|
| Προστασία νερού | IP67 |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| ικανότητα | 10t, 20t.30t, 40t |
| Σήμα παραγωγής | 2mv/v |