| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| σήμα | Anolog |
| Theroy | Διαμέτρημα πίεσης |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Παραγωγή | 3mv/v |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Σήμα | 1.0mv/v |
| Μέτρηση της σειράς | 10KN |
| Μήκος καλωδίων | 3-6 μέτρα |
| Προστασία | IP65-66 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων ή χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά |
| Σήμα | 2mV/V |
| Καλώδιο | 2-6 μέτρα |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρα φορτίων μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| ικανότητα | 100-300g |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10℃~40℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 200 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| Ικανότητα | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,4x3000mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Στυλ | Δάσος S |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| εξόδου | 2 mV/V |
|---|---|
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
| Όνομα προϊόντος | Κύτταρο φορτίων ακτίνων του S |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10t-50t |
| Σχήμα | ΚΑ-05 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Δυναμικότητα | 10T-100T |
|---|---|
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
| Εφαρμογή | Ζύγισμα Βιομηχανική μέτρηση δυνάμεων τάσης και συμπίεσης |
| Σχήμα | ΚΛ-03 |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,4x3000mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -65°F έως 250°F |
| Υλικό | Ανοξείδωτο/χάλυβας κραμάτων |
| Στυλ | Δάσος S |