| Τεμπ | 20-60°C |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Διάρκεια καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| Σχήμα | SPA-01 |
| Αισθησία | 2.0±0.2 mV/V |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Ακρίβεια | γ3 |
|---|---|
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| ευαισθησία | 2mV/V |
| Ασφάλεια πέρα από το φορτίο | 120% |
| Ανώτατη ικανότητα | 120kg |
| τύπος κυττάρων φορτίων | ενιαίος τύπος σημείου |
|---|---|
| Ικανότητας | 3-80kg |
| Ακρίβεια | γ3 |
| ευαισθησία | 1mv ή 2mv |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητα | 3-120kg |
| Ακρίβεια | C3 |
| Μήκος σύρματος | 40100cm |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητας | 0.5-50kg |
| Μήκος καλωδίου | 20100cm |
| Προστασία νερού | IP68 |
| Ακρίβεια | γ3 |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Επιφάνεια | Ελεγκτής το /smooth |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/50HZ |
| Κατάλληλο για | Ζύγισμα για τα φορτηγά και τα οχήματα |
| Διάρκεια | Οργανωτής κατασκευής |