| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| εφαρμογή | Βιομηχανικό ζύγισμα |
| Ικανότητας | 500-5000kg |
| Δείκτης | Οδηγήσεων ή LCD |
| Ανώτατη διάσταση | 2x3 μετρητές |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική κλίμακα δαπέδου |
|---|---|
| Τάξη ακρίβειας | ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10~+ 40°C |
| Μέγιστο ανώτατο όριο | 0.5t/1t/2t/3t/5t/8t/10t |
| χαρακτηριστικό | Δείκτης τηλεχειρισμού με μεγάλη οθόνη LCD |
| Θεωρία | Κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Μεταφορτώσιμο βάρος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογιακό ρεύμα 220V/50Hz ή συνεχές 12V |
| Τύπος δείκτη | Ασύρματος 2.4G |
| Εύρος μέτρησης | 10 τόνους, 20 τόνους ανά πλακέτο |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 20.000 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο | TS-07 |
| διαίρεση | 5 κιλά |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Μέγεθος μαξιλαριών | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39 χλστ |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Κιβωτοειδής κυψέλη | ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Ικανότητας | 100kg σε 5t |
| Ακρίβεια | 0.2% |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | -10~+ 40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |