| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τάγμα |
| ανατριχιάζω | ± 0,05% πλήρης κλίμακας |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Μικροσκοπικός παράλληλος |
| Σχετικό φορτίο | 1-50KG |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων ή χάλυβας κραμάτων |
| Μήκος καλωδίων | 220660mm |
| Σειρά θερμοκρασίας | -20~+55℃ |
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Όνομα προϊόντων | Μικροσκοπικό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| ικανότητα | 100-3000g |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 300 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Ακριβότητα | 00,02 έως 0,2% |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1-50 kg |
| ανατριχιάζω | ≤ 0,02% FS/30min |
| Τάση διέγερσης | 5-10V |
| Υστέρηση | ≤ 0,02%FS |
| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Όνομα προϊόντων | Μικρό κύτταρο φορτίων |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 1kg, 2kg, 3kg |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Αριθμό μοντέλου | SL-09 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 100 PC ανά κιβώτιο |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |