| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Τεμπ | 20-60°C |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Διάρκεια καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| Σχήμα | SPA-01 |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Θερμός | -20-60 ° C |
| Τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Παραγωγή | 2mv/v |
| Μήκος καλωδίων | 42cm |
| Ακρίβεια | C2 |
| Προστασία | IP66 |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σήμα παραγωγής | 0.5mv .1mv, 2mv |
| Μήκος καλωδίων | 4001000mm |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | Παράλληλη ακτίνα |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σήμα παραγωγής | 0.5mv .1mv, 2mv |
| Μήκος καλωδίων | 4001000mm |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | Παράλληλη ακτίνα |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| ικανότητα | 1-20kg |
| Τύπος κυττάρων φορτίων | Τύπος του S |
| Μήκος καλωδίων | 1-5 μέτρα |
| Σήμα παραγωγής | 1.5±0.05 mV/V |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητα | 3-120kg |
| Ακρίβεια | C3 |
| Μήκος σύρματος | 40100cm |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρα φορτίων μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| ικανότητα | 100-300g |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Σειρά θερμοκρασίας | -10℃~40℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 200 PC ανά χαρτοκιβώτιο |