| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων ή χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά |
| Σήμα | 2mV/V |
| Καλώδιο | 2-6 μέτρα |
| Προστασία νερού | IP67 |
| τύπος κυττάρων φορτίων | ενιαίος τύπος σημείου |
|---|---|
| Ικανότητας | 3-80kg |
| Ακρίβεια | γ3 |
| ευαισθησία | 1mv ή 2mv |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση παραγωγής | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Υλικό | κράμα AL |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
|---|---|
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Πεδίο | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 χιλιοστά |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικό εξοπλισμό ζύγισης |
| Παραγωγή | 1mV |
|---|---|
| Χρήση | Οργάνωση ζύγισης |
| Θεωρία | Κελί φορτίου μετρητή πίεσης |
| Όνομα προϊόντος | Μικροκύτταρο φορτίου |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |