| Όνομα Προϊόντος | Εξαρτήματα κυττάρων φορτίων |
|---|---|
| Ονομαστική αξία | 1mg-20kg |
| Ευαισθησία | 0.07-0.005 |
| Υλικό | stianless χάλυβας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-20 ημερών |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Προσαρμοσμένο | αποδεκτό |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση παραγωγής | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Σχήμα | SPA-01 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
|---|---|
| Γραμμικότητα | 0.2% FS |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Υστερέση | ≤0.02%F.S. |