| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Πεδίο | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 χιλιοστά |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικό εξοπλισμό ζύγισης |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση παραγωγής | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Υλικό | κράμα AL |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
|---|---|
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Όνομα προϊόντων | Μετατροπέας μετρητών πίεσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | υψηλή ταχύτητα |
| Ύφος | ΜΟΝΑΔΙΚΟ σημείο |
| Υπηρεσία | συνήθεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |