| Επιφάνεια | Ελεγκτής το /smooth |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/50HZ |
| Κατάλληλο για | Ζύγισμα για τα φορτηγά και τα οχήματα |
| Διάρκεια | Οργανωτής κατασκευής |
| Υπερασπίστε το βαθμό | IP67 |
|---|---|
| Δυνατότητα | 1T-70T |
| Εφαρμογή | Εργαλεία ζύγισης και δοκιμής τριβής για βιομηχανικούς σκοπούς |
| Μοντέλο | PR-01 |
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση εξόδου | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Υλικό | Άλλα είδη |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Μόνωση | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βιδωτή βάση |
| Γραμμικότητα | 0.2% FS |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Υστέρηση | ± 0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό φορέα | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |