| Feature | Micro Pressure Sensor |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
|---|---|
| Model | HA Series |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Service | Customized |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | Κύκλος φορτίου, αισθητήρας ζύγισης μετρητή πίεσης, αισθητήρας πίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 20.000 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο | TS-07 |
| διαίρεση | 5 κιλά |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Μέγεθος μαξιλαριών | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39 χλστ |