| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Υπηρεσία | Τάγμα |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Ειδικότητα | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τάγμα |
| ανατριχιάζω | ± 0,05% πλήρης κλίμακας |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |