| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| τύπος κυττάρων φορτίων | ενιαίος τύπος σημείου |
| εξόδου | 2mV/V |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Πρότυπα ακρίβειας | OIML C3 |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| εξόδου | 2mV/V |
| Μήκος καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| εφαρμογή | Κλίμακα πάγκων |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| ικανότητα | 500-20,000kg |
| Παραγωγή | 3mv/v |
| Ακρίβεια | C3 |
| Μήκος καλωδίων | 3-10 μέτρα |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| σύνθετη αντίσταση εισαγωγής | 650/350±5Ω |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
|---|---|
| Γραμμικότητα | 0.2% FS |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Υστερέση | ≤0.02%F.S. |
| Static Accuracy | ±0.1% |
|---|---|
| Dynamic | ≤5km/h |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Model | TS-07 |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητας | 100-1000kg |
| Ακρίβεια | C2 το /C3 |
| Μήκος καλωδίου | 2-5 μέτρα |
| εφαρμογή | Ζυγαριά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
|---|---|
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| εξόδου | 2 mV/V |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,0x3000mm |
|---|---|
| Σχήμα | SS-02 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |