| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχα κύτταρα φορτίων |
|---|---|
| ικανότητα | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Εφαρμογή | Ζυγίστε τη γέφυρα, κλίμακα φορτηγών |
| Σήμα παραγωγής | 2mv/v |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σήμα παραγωγής | 2mV/V |
| τύπος κυττάρων φορτίων | παράλληλο κύτταρο φορτίων ακτίνων |
| Ακρίβεια | γ3 |
| Μήκος καλωδίου | 2-5 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων μετρητών πίεσης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αισθητήρας πίεσης μικροϋπολογιστών |
| Πυρίτιο | 4.7×0.22×0.02 |
| Μέγεθος υποστρωμάτων | 7x4 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα Προϊόντος | Εφαρμοσμένα ζυγίζοντας κύτταρα φορτίων |
|---|---|
| μοντέλο | CR-07 |
| Ικανότητας | 10-50t |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρονικό κύτταρο φορτίων κλίμακας |
|---|---|
| Ικανότητας | 100Klb |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Η κατασκευή χάλυβα κραμάτων, που ενώνεται στενά ερμητικώς, στεγανοποιεί |
| εφαρμογή | Η κλίμακα φορτηγών, ζυγίζει τη γέφυρα |
| Χρόνος παράδοσης | 25-30 ημέρες |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων, νικέλινος |
| Πλεονέκτημα | λάδι-απόδειξη, αδιάβροχος και αντιδιαβρωτικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 5kg-200kg |
| Σήμα παραγωγής | 2mV/V |
| τύπος κυττάρων φορτίων | παράλληλο κύτταρο φορτίων ακτίνων |
| Μήκος καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων ύφους του S |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίμακες γερανών, ζυγίζοντας μηχανή |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Προστασία | IP68, |
| Ακρίβεια | C3 |