| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | Μικροσκοπικός παράλληλος |
| Σχετικό φορτίο | 1-50KG |
| Προστασία νερού | IP65 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Όνομα προϊόντων | το διπλάσιο τελείωσε το κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| ικανότητα | 25klb-100kb |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή ακρίβεια |
| Εφαρμογή | Ζυγίστε τη γέφυρα, κλίμακα φορτηγών, ζύγισμα σιδηροδρόμων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά συσκευασίες, 5 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Τύπος | S - ακτίνα |
| Χρήση | Κλίμακα γερανών |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Ακρίβεια | γ3 |
| Όνομα Προϊόντος | Κύτταρο φορτίων τύπων του S |
|---|---|
| Ικανότητας | 1T-20T |
| Σήμα παραγωγής | 3mV |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κύτταρο φορτίων μορφής Ζ, αντι υπερφόρτωση |
| Ακρίβεια | C2 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς | 500-2000 κιλά |
| Ακρίβεια | C3 |
| Προστασία | IP67 |
| Μήκος καλωδίων | 3-10 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| Ικανότητα | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων μετρητών πίεσης |
|---|---|
| Ικανότητα | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Κατηγορία ακρίβειας | C3 |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία | Τάγμα |
| ανατριχιάζω | ± 0,05% πλήρης κλίμακας |
| πυριτίου | 4.7×0.22×0.02 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°+80°C, |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |