| Όνομα προϊόντων | Κύτταρο φορτίων ύφους του S |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κλίμακες γερανών, ζυγίζοντας μηχανή |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Προστασία | IP68, |
| Ακρίβεια | C3 |
| Όνομα Προϊόντος | κύτταρο φορτίων συμπίεσης έντασης |
|---|---|
| Ικανότητας | 500KG, 1000KG |
| Ακρίβεια | C2 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας (℃) | -20~+55 |
| Σήμα | 3mV |
| Τύπος κυψέλης φορτίου | Τύπος κύτταρα φόρτωσης Bellow |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | 2mv/v |
| Ικανότητα | 10 kg-500 kg |
| Υλικό | Χάλυβας κράματος ή ανοξείδωτος χάλυβας |
| Μήκος καλωδίου | 2-3 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| ικανότητα | 500kg-2000kg |
| Εφαρμογή | Κλίμακες πατωμάτων, κλίμακες πλατφορμών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κόλλα που σφραγίζονται, λάδι-απόδειξη, αδιάβροχος και αντιδιαβρωτικός |
| Σήμα | 2mv/v |
| Όνομα προϊόντων | κύτταρο φορτίων τύπων ακτίνων κουράς |
|---|---|
| ικανότητα | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | SD-08 |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο, 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 2t, 3t, 5t, 10t |
| Σήμα παραγωγής | 2mv/v |
| Προστασία νερού | IP67,IP68 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κύκλος φόρτωσης μετρητή πίεσης, αναλογικός κύκλος φόρτωσης |
| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |
| Όνομα Protuct | Κύτταρο φορτίων ακτίνων του S |
|---|---|
| Σειρά ικανότητας | 500kg 1000kg 2000kg 3000kg 4000kg 5000kg |
| Σήμα παραγωγής | 3mv/v |
| εφαρμογή | Κλίμακα γερανών, κλίμακα χοανών |
| Ακρίβεια | 0.02% |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ακρίβεια | γ3 |
| Προστασία | IP68 |
| Μήκος καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| τύπος κυττάρων φορτίων | κύτταρο φορτίων διαμετρημάτων πίεσης |
| Ονομασία προϊόντος | Κελίδα φόρτωσης αισθητήρα βάρους |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 30 κιλά |
| χαρακτηριστικό | ερμητικά συγκολλημένα, αδιάβροχα, αδιάβροχα |
| Σχήμα | ΚΑ-06 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 μονάδα ανά συσκευασία, |