| Υστέρηση | ±0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-80℃ |
| Χρήση | Αισθητήρας κυψέλης φορτίου |
| Υλικό μεταφοράς | Φαινολική Αλδεΰδη/Πολυιμίδιο/Εποξειδικό |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,4x3000mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -65°F έως 250°F |
| Υλικό | Ανοξείδωτο/χάλυβας κραμάτων |
| Στυλ | Δάσος S |
| Μέγεθος καλωδίου | φ5,4x3000mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| Στυλ | Δάσος S |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10t-50t |
| Σχήμα | ΚΑ-05 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Σύνδεση | M4/M3 Τρύπα με τρύπα |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | Κελίδα φορτίου μετρητή πίεσης |
|---|---|
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Αντίσταση εισόδου | 350-700Ω |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Λειτουργούντα Temp σειρά | -20~+80℃ |
| Υλικό | Χάλυβα ή κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αισθητήρας μικροπίεσης |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολικό αλδεΰδη/ Πολυαμίδιο/ Εποξικό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°+80°C, |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Όνομα Προϊόντος | Εξαρτήματα κυττάρων φορτίων |
|---|---|
| Ονομαστική αξία | 1mg-20kg |
| Ευαισθησία | 0.07-0.005 |
| Υλικό | stianless χάλυβας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-20 ημερών |
| Όνομα Προϊόντος | Εξαρτήματα κυττάρων φορτίων |
|---|---|
| Ικανότητας | 10kg, 20kg, 50kg, 100kg, 500kg, 1000kg |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Κλάση | F1 καλή επιφάνεια |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ΗΜΕΡΕΣ |