| Ονομασία προϊόντος | ζύγιση εργαστηρίου |
|---|---|
| Σχήμα | TW-03 |
| Εφαρμογή | Σούπερ μάρκετ, τμήμα ποιότητας, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, παντοπωλεία, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Εικονική οθόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,1% |
| Ονομασία προϊόντος | ζύγιση εργαστηρίου |
|---|---|
| Σχήμα | TW-03 |
| Εφαρμογή | Σούπερ μάρκετ, τμήμα ποιότητας, λιανική πώληση, καταστήματα τροφίμων, παντοπωλεία, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Εικονική οθόνη |
| Ακριβότητα | +/- 0,1% |
| Υλικό | αργίλιο κραμάτων |
|---|---|
| Ικανότητας | 10t-20t |
| Θεωρία | Κιβωτοειδής κυψέλη |
| Ακρίβεια | 1%-5% |
| Προστασία νερού | IP67 |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | Ζυγαριά |
| Ανώτατη σύνδεση κυττάρων φορτίων | 6x 350 κύτταρα φορτίων ωμ |
| OEM | Αποδοχή |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα και μπαταρία |
| Εμφάνιση | οδηγήσεις 30,5 χιλ. |
|---|---|
| Σύνδεση κυττάρων φορτίων | 8 κύτταρα φορτίων Χ 350Ohm |
| Υλικό | πλαστικό σπίτι |
| Διασύνδεση | RS232 |
| εφαρμογή | Ζυγαριά |
| Εμφάνιση | οδηγήσεις 30,5 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρήση | Η κλίμακα φορτηγών, ζυγίζει τη γέφυρα |
| Ανώτατη σύνδεση κυττάρων φορτίων | 8x350 κύτταρο φορτίων ωμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 PC ανά κιβώτιο. 8 PC ανά χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μεγάλο LCD |
| Ανώτατο τμήμα | 3000 |
| Επικοινωνία κυττάρων φορτίων | 1-4 PC κύτταρο φορτίων 350 ωμ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C~40 °C |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| εφαρμογή | Βιομηχανικό ζύγισμα |
| Ικανότητας | 500-5000kg |
| Δείκτης | Οδηγήσεων ή LCD |
| Ανώτατη διάσταση | 2x3 μετρητές |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Κιβωτοειδής κυψέλη | ενιαίο κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Ικανότητας | 100kg σε 5t |
| Ακρίβεια | 0.2% |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | -10~+ 40°C |
| Υστέρηση | ± 0,05% |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό φορέα | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |