| Προδιαγραφές καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Τεμπ | 20-60°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Προδιαγραφές καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Τεμπ | 20-60°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Υπερασπίστε το βαθμό | IP67 |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1T-70T |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Μοντέλο | PR-01 |
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Επιφάνεια | Ελεγκτής το /smooth |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V/50HZ |
| Κατάλληλο για | Ζύγισμα για τα φορτηγά και τα οχήματα |
| Διάρκεια | Οργανωτής κατασκευής |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 ψηφίο 30.5mm κόκκινες οδηγήσεις |
| Χρήση | Η κλίμακα φορτηγών, ζυγίζει τη γέφυρα |
| Ζυγίζοντας μονάδα | ΚΛ, ΤΌΝΟΣ |
| Διασύνδεση | RS232C |
| Όνομα | δείκτης ζυγού |
|---|---|
| Ακρίβεια | ΙΙΙ βαθμός |
| Επίδειξη | 6-κομμάτι επίδειξη: 0,8 ίντσες οδηγήσεων |
| Μονάδα βάρους | κλ/λίβρα |
| Εξωτερικός προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος | 100-240VAC 50/60Hz |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Εύρος Μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |
| Υστερέση | ±0.05% |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-1000 Microstrain |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20°+80°C |
| Χρήση | αισθητήρας κυττάρων φορτίων |
| Υλικό μεταφορέων | Φαινολική αλδεΰδη/πολυμίδη/εποξικό |