| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5 |
|---|---|
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Σχήμα | SPA-05 |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| Διάρκεια καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |
| Αισθησία | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Εκτιμημένη σειρά θερμοκρασίας | -10~+60 ℃ |
| Αντίσταση εξόδου | 700Ω±5Ω |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Ειδικότητα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση παραγωγής | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP65 |
| Υλικό | Αργίλιο κραμάτων |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| μήκος καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο | αποδεκτό |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
| Υλικό | Άλλος χάλυβας ή αλουμινίου |
| Χρήση | κλίμακα γερανών |
|---|---|
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| εξόδου | 2 mV/V |