| Χρήση | κλίμακα γερανών |
|---|---|
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Δυναμικότητα | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| εξόδου | 2 mV/V |
| Σχήμα | SPA-01 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Καλώδιο | φ5, 2m |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0.02%FS |
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Θερμός | -20-60 ° C |
| Τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |
| Πεδίο | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 χιλιοστά |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.5±20%mV/V |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικό εξοπλισμό ζύγισης |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
|---|---|
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Προδιαγραφές καλωδίων | φ5.5 |
|---|---|
| Θερμ | 20-60°C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 10v συνεχές ρεύμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C σε +40°C |
| Load Cell | Strain Gauge |
|---|---|
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Theory | Strain Gage |
| Housing Material | Stainless Steel |