| Υλικό | κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Ικανότητας | 10-30T |
| Μέγεθος | 3.2x0.9 μετρητές |
| τύπος κυττάρων φορτίων | Κύτταρο φορτίων στηλών, πιστοποιητικό OIML |
| δείκτης βάρους | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, LCD |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Εγκατάσταση | Μ3 Τρύπα με νήμα |
|---|---|
| Αντίσταση εξόδου | 350±10Ω |
| Τάξη προστασίας | IP65 |
| Υλικό | Άλλα είδη |
| Περιεκτικό λάθος | ≤±0,5% |
| Μόνωση | ≥ 5000 M Ω ((100VDC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ℃-60 ℃ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βιδωτή βάση |
| Γραμμικότητα | 0.2% FS |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Model | PT602 |
|---|---|
| Overpressure | 2 Times Of Full Scale |
| Power Supply | 10-30V DC |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Load Cell | Strain Gauge |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Υπερασπίστε το βαθμό | IP67 |
|---|---|
| Δυνατότητα | 1T-70T |
| Εφαρμογή | Εργαλεία ζύγισης και δοκιμής τριβής για βιομηχανικούς σκοπούς |
| Μοντέλο | PR-01 |
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Static Precision | 0.1~0.5%F.S. |
| Division | 5kg |
| Τύπος στερέωσης | Βιδωτή βάση |
|---|---|
| Αντισταθμισμένη θερμοκρασία | -10°C-50°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας σε μηδέν | ≤ 0,02% F.S./10°C |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ακρίβεια καλή απόδοση |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,01% F.S. |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ακρίβεια | ΙΙΙ βαθμός |
| Εμφάνιση | επίδειξη 6 μπιτ: 0,8 ίντσες οδηγήσεων |
| Μονάδα βάρους | κλ/λίβρα |
| Εξωτερικός προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος | 100-240Vac 50/60Hz |