| Τύπος | Δείκτης κοπής |
|---|---|
| Υστερέση | ±0,02%FS, ±0,03%FS, ±0,05%FS |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Ακριβότητα | 0.02% FS, 0.03% FS, 0.05% FS |
| Αντίσταση παραγωγής | 700Ω±5Ω |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Προστασία νερού | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| σύνθετη αντίσταση εισαγωγής | 650/350±5Ω |
| Αισθησία | 2.0±10%mV/V |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Θερμικές επιδράσεις στην παραγωγή | ±0,001% πλήρης κλίμακας/°F |
| Αισθησία | 2.0±0.2 mV/V |
|---|---|
| Αντίσταση εισαγωγής | 400±10Ω |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 10v συνεχές ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Χρήση | Μετατροπέας μέτρησης βάρους |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Συνιστώμενη διέγερση | 10V |
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| Διάρκεια καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10T-100T |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Σχήμα | CR-03 |
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Αισθησία | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| Εκτιμημένη σειρά θερμοκρασίας | -10~+60 ℃ |
| Αντίσταση εξόδου | 700Ω±5Ω |
| Μέγιστη διέγερση | 15V |
| Ειδικότητα | Αξιόπιστη απόδοση |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Μη γραμμικότητα | ≤ ± 0,02% F.S. |
| Συνιστώμενη διέγερση | 10V |
| Υπερασπίστε το βαθμό | Διάκριση IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ζύγιση |
| Τάση διέγερσης | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Σημείο εξόδου | Αναλογική (mV/V), ψηφιακή (RS485, CAN) |
| μήκος καλωδίου | 10-15 μέτρα |
| Εύρος μέτρησης | 1-50 τόνων |